Możemy się oprzeć wszystkiemu. Z wyjątkiem pokusy!

  • Polski
  • English

Więcej światła!

 

Quest tworzą ludzie, którzy z pasją realizują cel, jakim jest dostarczenie kompletnych rozwiązań oświetleniowych dla każdego typu inwestycji – począwszy od mieszkań i domów przez pomieszczenia biurowe, sklepy i budynki przemysłowe do ogrodów i terenów zielonych. Nie boimy się wyzwań, tworząc aranżacje w trudnych do oświetlenia obiektach, takich jak muzea, kościoły czy budynki zabytkowe.

 

Do realizacji projektów wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie oraz specjalistyczne narzędzia umożliwiające dobór właściwego systemu oświetleniowego. Pozwala to nam na tworzenie projektów zgodnych z oczekiwaniami klientów, jak również z zasadami i normami z zakresu techniki świetlnej. Nie ustajemy w podnoszeniu kwalifikacji i poszerzaniu wiedzy, poszukując innowacyjnych rozwiązań.

 

Nasza oferta opiera się na współpracy z najlepszymi europejskimi producentami opraw oświetleniowych, których produkty charakteryzują się najwyższą jakością pod względem wykonania, parametrów technicznych, estetycznych oraz funkcjonalnych – projekty powstają przy współpracy z architektami, projektantami elektrycznymi, jak również bezpośrednio z Klientami prywatnymi i inwestorami.