strona główna  |  o firmie

O nas

Dodajemy blasku wnętrzom, budynkom i ich otoczeniu

Quest to miejsce, w którym kompleksowo pomagamy klientom dobrać odpowiednie oświetlenie do każdego rodzaju obiektu.

Nie znamy się na wszystkim.
Ale wiemy wszystko o oświetleniu

I właśnie za to cenią nas klienci.

W Quest mogą oni liczyć na doradztwo i serwis z prawdziwego zdarzenia. Szybką reakcję, szeroki wachlarz rozwiązań, konkretne odpowiedzi i specjalistów, którzy nie tylko wiedzą “co nie działa”, ale także jak to naprawić.

Od 15 lat zajmujemy się tworzeniem projektów i sprzedażą rozwiązań oświetleniowych. Każdego dnia wykorzystujemy naszą wiedzą i doświadczenie, by pomagać klientom w wyborze najlepszego oświetlenia.

Współpracujemy z:

Wydobywamy ze światła to, co najlepsze

Sprawiamy, że budynki i ich otoczenia stają się bardziej estetyczne, funkcjonalne i przyjemniejsze w użytkowaniu. Poprawiamy wygląd obiektów, jakość życia i pracy w nich, a także umożliwiamy korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych – na przykład systemów sterowania, również urządzeniami mobilnymi.

Posiadamy własny dział projektowy, serwis, magazyn a także zakład produkcyjny, oraz salon stacjonarny w Warszawie. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów, a także umożliwić im osobiste odwiedziny. Mogą u nas obejrzeć produkty, uzyskać poradę czy omówić współpracę.

Na Ciebie też czekamy.

PRODUCENCI

Showroom

miejsce w którym światło nabiera znaczenia

Masz jakieś pytania?

zapraszamy do kontaktu